Nowy Rekordbox od teraz kompatybilny z Dyskiem Google

Nowy Rekordbox od teraz kompatybilny z Dyskiem Google
Opublikował(a) Redakcja 18 dni temu 1130 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Nowy rekordbox dla Mac/Windows (wersja 6.7.4) obsługuje przechowywanie w chmurze na Dysku Google dla usługi Cloud Library Sync, umożliwiając scentralizowane zarządzanie DJ-ską biblioteką muzyczną

AlphaTheta Corporation ogłasza rekordbox dla komputerów Mac/Windows (wersja 6.7.4) kompatybilny z Dyskiem Google w Cloud Library Sync – funkcją umożliwiającą scentralizowane zarządzanie DJ-skimi bibliotekami muzycznymi na wielu urządzeniach z myślą o inteligentnym przepływie pracy. Wcześniej usługa Cloud Library Sync była kompatybilna tylko z chmurą Dropbox, ale teraz obsługuje Dysk Google, dzięki czemu wybór preferowanego dostawcy należy do Ciebie.

Cloud Library Sync to funkcja służąca do synchronizowania biblioteki w chmurze z bibliotekami na urządzeniach takich jak PC/Mac. Łącząc swoje konto na Dysku Google z kontem rekordbox, możesz teraz przesyłać utwory ze swojej biblioteki z rekordbox w celu przechowywania ich w chmurze. A jeśli zalogujesz się przy użyciu tego samego konta rekordbox, możesz uzyskać dostęp do biblioteki z wielu komputerów PC/Mac, co pozwoli Ci bezproblemowo zarządzać swoją biblioteką.

Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami w witrynie rekordbox.


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Pioneer DJ:


#pioneer dj Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy