Od teraz 7 lat gwarancji na wybrane systemy JBL!

Od teraz 7 lat gwarancji na wybrane systemy JBL!
Opublikował(a) Redakcja 2 lata temu 5170 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

HARMAN Professional Solutions, światowy lider w dziedzinie audio, wideo, oświetlenia i sterowania ogłosił, że wybrane przenośne systemy nagłośnieniowe JBL Professional są teraz objęte przedłużoną siedmioletnią gwarancją, obowiązującą od daty zakupu, co zapewnia niezrównaną ochronę zarówno obecnym, jak i przyszłym nabywcom.

Wydłużony okres gwarancji jest wynikiem nieustannego zaangażowania JBL w tworzenie wysokiej jakości komponentów i testowanie, które obejmuje standardowy 100-godzinny test akustyczny, upadku z wysokości oraz szereg rygorystycznych, globalnych testów elektronicznych i procedur certyfikacji.

W ramach nowego programu gwarancyjnego, poczynając od dnia 1 kwietnia 2022 r., JBL Professional będzie naprawiać lub wymieniać produkty objęte gwarancją przez siedem lat od daty zakupu.

Program rozszerzonej gwarancji dotyczy wszystkich komponentów produktu, z wyjątkiem akumulatorów, które nadal objęte są trzyletnią gwarancją.

Artykuły z przedłużoną gwarancją:
EON ONE Compact | EON ONE MK2 | EON700 Series | PRX ONEPrzeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy JBL:#JBL Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy