Polyend Play - rewolucyjny groovebox z krainy tysiąca jezior

Polyend Play - rewolucyjny groovebox z krainy tysiąca jezior
Opublikował(a) Redakcja 19 dni temu 161 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Polyend Play to innowacyjne, mobilne studio stworzone przez polską firmę Polyend, która zdobyła już uznanie na rynku sprzętu muzycznego. Nowatorskie podejście do tworzenia muzyki, a także kompaktowe rozmiary i intuicyjna obsługa sprawiają, że to urządzenie zasługuje na szczególną uwagę. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu produktowi i dowiemy się, dlaczego jest on idealny dla osób szukających mobilnego urządzenia do produkcji muzyki.

Polyend Play to inspirujący groovebox, który oferuje ponad 3000 sampli, 8 ścieżek audio oraz 8 polifonicznych ścieżek MIDI, umożliwiając szybkie rozpoczęcie tworzenia muzyki. Jego wszechstronność i szeroka gama narzędzi sprawiają, że utwory stają się unikalne, a przejście w tryb Perform daje dodatkowe możliwości eksperymentowania. Wbudowany sekwencer umożliwia kontrolowanie zewnętrznego sprzętu lub instrumentów za pomocą 8 polifonicznych ścieżek MIDI, co czyni Polyend Play doskonałym wyborem dla muzyków na różnych poziomach zaawansowania.

Stworzony do podróżowania

Polyend Play jest nie tylko lekki (1.8kg) i łatwy w transporcie ( wymiary to tylko 2800 x 2150 x 380mm), ale także wytrzymały. Płyta wierzchnia wykonana z anodyzowanego aluminium zapewnia solidność konstrukcji oraz odporność na zarysowania i ścieranie. Klawisze mechaniczne oraz silikonowe pady, z których korzysta urządzenie, są bardzo dobrej jakości, co gwarantuje komfort użytkowania oraz długotrwałe działanie. Wbudowany wyświetlacz wysokiej rozdzielczości umożliwia łatwe czytanie informacji, a trwałe potencjometry i enkodery zapewniają precyzyjne sterowanie parametrami.
Wszystko to sprawia, że Polyend Play stanowi solidną i niezawodną platformę do tworzenia muzyki w trasie. Dla dodatkowego komfortu oraz bezpieczeństwa przewozu sprzętu, istnieje możliwość dokupienia oryginalnego etui dedykowanego do Polyend Play, które skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami.

Wiele opcji zasilania

Polyend Play oferuje elastyczność w kwestii zasilania, co jest istotne dla muzyków mobilnych. Urządzenie można zasilać bezpośrednio z powerbanka, komputera lub dołączonego zasilacza. To ułatwia pracę z Polyend Play w różnych środowiskach i sytuacjach, eliminując potrzebę posiadania specjalistycznych baterii czy źródeł zasilania.

Wbudowane wejście i wyjście MIDI

Polyend Play został wyposażony w wbudowane wejście oraz wyjście mini jack MIDI/OUT, co umożliwia prostą integrację z innymi urządzeniami muzycznymi. W zestawie znajduje się również adapter MIDI DIN na mini jack, co ułatwia podłączenie do starszych modeli sprzętu które posiadają złącza MIDI 5 pinowe.

Wbudowane wyjście audio

Urządzenie posiada wbudowane wyjście audio stereo Jack TRS, co pozwala na podłączenie do systemów audio czy słuchawek. W zestawie dołączony jest stereo splitter audio Jack 3.5mm na Jack 6.3mm, co umożliwia podłączenie do różnych rodzajów głośników czy słuchawek bez konieczności zakupu dodatkowych adapterów.

Dołączona karta Micro SD

Polyend Play ma również wbudowaną pamięć na kartę Micro SD o pojemności 16GB, co pozwala na przechowywanie licznych próbek, nagrań czy utworów. W zestawie znajduje się również adapter Micro SD na USB, co ułatwia transfer danych pomiędzy urządzeniem a komputerem czy innymi nośnikami. Jako mobilny twórcy nie musisz się już martwić że nie możesz w podróży wykorzystać swoich ulubionych sampli!

Podsumowanie

Polyend Play to mobilne studio, które z powodzeniem zaspokoi potrzeby każdego muzyka - od początkujących po profesjonalistów. Jego kompaktowe rozmiary, wszechstronność, intuicyjna obsługa oraz łatwość zasilania sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla osób, które szukają mobilnego sprzętu do tworzenia muzyki. Dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane wejście i wyjście MIDI, wyjście audio oraz dołączona karta Micro SD, podkreślają uniwersalność tego produktu. Polska firma Polyend ponownie udowadnia, że potrafi tworzyć innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania dla miłośników muzyki na całym świecie.Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Polyend:


#polyend Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy