Poznajcie teenage engineering Pocket Operators

Poznajcie teenage engineering Pocket Operators
Opublikował(a) Redakcja 26 dni temu 320 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

teenage engineering Pocket Operators to seria małych, kieszonkowych syntezatorów, które skradły serca wielu syntezatorowych maniaków. Jednak niech ich niewielki rozmiar cię nie zwiedzie, ponieważ są bardzo funkcjonalne i potrafią naprawdę potężnie zabrzmieć! Każdy Pocket Operator udostępnia indywidualne dla siebie brzmienia i specyficzne funkcje, jednak ogólna funkcjonalność i filozofia pracy jest zbliżona we wszystkich modelach, co powoduje że korzystanie z całej serii jest bardzo intuicyjne!


To idealny sprzęt dla osoby osoby chcącej wejść w świat syntezy, fana brzmienia lo-fi, czy jako prezent dla syntezatorowego geeka!

Na całą serię składa się 12 różnych modeli. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z tymi syntezatorami, to po to właśnie powstał poniższy film, który w rewelacyjny sposób przeprowadzi cię przez świat kompaktowych syntezatorów od teenage engineering!


Pocket Operatory kupisz i przetestujesz też w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie (Krakowiaków 64A)Kup merch Supersound.pl:


#teenage engineering Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy