PREMIERA: Focusrite Clarett+ - nowe oblicze klarowności.

PREMIERA: Focusrite Clarett+ - nowe oblicze klarowności.

PREMIERA: Focusrite Clarett+ - nowe oblicze klarowności.

Opublikował(a) Redakcja 9 dni temu 263 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

Z przyjemnością przedstawiamy nowe interfejsy firmy Focusrite! Clarett+ to imponująca seria interfejsów audio klasy studyjnej dla komputerów PC i Mac. Zaprojektowane dla producentów, inżynierów i artystów którzy wymagają najwyższej jakości podczas nagrań i miksu.

Ulepszone, niezależne konwertery A-D i D-A bardzo dokładnie odzwierciedlą Twoją muzykę. Poprawiony zakres dynamiczny konwertera D-A sprawi, że usłyszysz każdy detal, dając Ci większą kontrolę nad miksem. Zmniejszone zniekształcenia konwertera A-D, zapewnią wyraźne i przejrzyste nagrania. Nowe, poprawione, głośne i realistyczne wyjścia słuchawkowe zapewnią płaską charakterystykę częstotliwości podczas odsłuchu lub nagrywania.

Wysoko wydajne preampy mikrofonowe Clarett+ z analogowym obwodem AIR nadającym ciepłe, analogowe brzmienie preampów ISA, gwarantują niesamowicie wyraźne nagrania wokali, perkusji i akustycznych instrumentów przy niskich zniekształceniach, z niezwykle niskim poziomem szumów i pokaźnym zapasem mocy. Wejścia instrumentalne JFET umożliwiają wpięcie się bezpośrednio w linię z zachowaniem naturalnego charakteru i brzmienia gitary.

Każdy Clarett+ posiada opcje rozszerzenia ilości wejść przy pomocy urządzeń ADAT typu Clarett OctoPre, którego dodatkowe osiem kanałów na pewno otworzy nowe możliwości w Twoim studiu.

Porównanie z poprzednią serią:

Clarett

Clarett+

Analogue Input Dynamic Range (min gain)

118dB

118dB

Input THD+N (mid gain)

< -107dB

-110dB

Line Output Dynamic Range

118dB

124dB

Line Output THD+N

-103dB

-106dB

Headphone Output Dynamic Range

115dB

118dB

Headphone Output THD+N

-101dB

-104dB

Do interfejsów dołączony jest kompletny pakiet oprogramowania klasy studyjnej z pluginami do nagrywania i miksu:

  • Brainworx bx_console Focusrite SC
  • Red 2 & Red 3 Plug-in Suite
  • Plug-in Collective

#focusrite, #clarett Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Bowl 9 dni temu
Super super tylko kiedy to będzie?
SUPERSOUND 6 dni temu
W ofercie jest już. Data dostawy jeszcze nie jest znana. Polecamy kliknąć "Powiadom o dostępności" a automatycznie przyjdzie powiadomienie jak tylko towar pojawi się w naszym magazynie.