Przedsprzedaż syntezatora Expressive E Osmose

Przedsprzedaż syntezatora Expressive E Osmose
Opublikował(a) Redakcja 8 miesięcy temu 3090 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Expressive E we współpracy z Haken Audio prezentuje Osmose - nowy standard muzycznej ekspresji. Ten samodzielny polifoniczny syntezator otwiera nowe możliwości kontroli dźwięku za pomocą znanych gestów (wciśnięcie, zgięcie, potrząśnięcie i inne). Posiada głęboki silnik projektowania dźwięku i setki gotowych do użycia, innowacyjnych presetów. Działa również jako potężny kontroler dla sprzętowych i zewnętrznych syntezatorów.

Łącząc tradycyję z nowoczesną technologią, Osmose jest wynikiem ponad 10 lat badań i rozwoju, a także opinii światowej klasy artystów. Osmose wprowadza nowe fizyczne gesty, pozwalając muzykom na interakcję z dźwiękami i tworzenie muzyki. Czyni to, nie tylko szanując, ale także wzmacniając istniejące umiejętności gracza w zakresie gry na klawiaturze.

Oferowanie nowych poziomów ekspresji wymagało płynnej interakcji pomiędzy unikalnym mechanizmem klawiatury Osmose i jej silnikiem dźwiękowym. Logicznie rzecz biorąc, firma Expressive E nawiązała współpracę z firmą Haken Audio w celu zintegrowania jej potężnego silnika dźwiękowego EaganMatrix z systemem Osmose.

Jego modułowy silnik dźwiękowy łączy wiele rodzajów syntezy cyfrowej (w tym modelowanie fizyczne, FM i inne), dzięki czemu jest to zestaw dźwiękowy zorientowany na przepływ pracy. Osmose dostarcza ponad 500 presetów, a każdy z nich został ręcznie dostosowany za pomocą wydajnych makr, które otwierają nowe sfery eksploracji dźwięku.

Wszystkie wewnętrzne dźwięki w pokaźnej bibliotece Osmose są dostosowane do wykorzystania unikalnej klawiatury. Unikalna tożsamość dźwiękowa Osmose to połączenie wysoce szczegółowych dźwięków akustycznych, elektronicznych i hybrydowych, które z łatwością dodadzą niuansów i wariacji do każdego gatunku muzycznego.

Dźwięki te zostały starannie opracowane, aby reagować na najmniejsze ruchy grającego i wykorzystywać trójwymiarową wrażliwość klawiszy w unikalny sposób, aby tworzyć efekty takie jak dźwięki, vibrato, legato, warstwową dynamikę i wiele innych. W rezultacie, odkrywanie i kontrolowanie dźwięków Osmose jest odświeżające i przyjemne!

Oprócz bycia tradycyjnym kontrolerem klawiatury MIDI, Osmose może również współpracować z komputerami i innymi instrumentami jako kontroler MPE MIDI. Oferuje również polifoniczne wsparcie aertouch, tryb Multichannel MIDI i globalny pitch bend. Wszystkie te zmiany mogą być dokonywane bezpośrednio z interfejsu Osmose, bez potrzeby korzystania z komputera.


SWÓJ EGZEMPLARZ MOŻNA ZAREZERWOWAĆ BEZPOŚREDNIO U DYSTRYBUTORA MARKI EXPRESSIVE E - biuro@soundstation.pl (przewidywana dostępność: wiosna/lato 2023)P
rzeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Expressive E:


#expressive e Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy