PROMOCJA: kup sprzęt AKG i odbierz plugin LEXICON MPX-L za darmo!

PROMOCJA: kup sprzęt AKG i odbierz plugin LEXICON MPX-L za darmo!
Opublikował(a) Redakcja 17 dni temu 305 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

JAK DZIAŁA PROMOCJA?
Wystarczy, że kupisz kwalifikujący się produkt AKG w sklepie SUPERSOUND.PL do 31.12.2021 r. Po zakupie należy zarejestrować numer seryjny produktu na stronie internetowej Lexicon, przesłać skan dowodu zakupu i natychmiast można pobrać wtyczkę MPX-L

mikrofony i słuchawki AKGPRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ AKG + LEXICON

  • wszystkie profesjonalne słuchawki AKG
  • wszystkie mikrofony przewodowe AKG


MPX REVERB
Od ponad 40 lat Lexicon® jest uważany za złoty standard cyfrowego przetwarzania pogłosów i efektów. Teraz ten sam charakterystyczny, gładki, bogaty "dźwięk Lexicona" jest dostępny we wtyczce zaprojektowanej specjalnie po to, aby przenieść każde domowe lub projektowe studio na wyższy poziom.

funkcje Lexicon MPX-L

FUNKCJE MPX-L
MPX-L jest ograniczoną w funkcjach wersją wtyczki Lexicon MPX Native. MPX-L zawiera:

  • klasyczny algorytm pogłosowy Lexicona
  • 25 precyzyjnie zaprojektowanych stałych presetów
  • formaty, które bezproblemowo działają w każdym DAW kompatybilnym z AAX, VST®, Audio Unit™ lub RTAS®
  • graficzna wizualizacja w czasie rzeczywistym ilustruje pełną intensywność spektralną
  • mierniki wejścia i wyjścia dla szybkiej oceny poziomów dźwięku
  • pojedyncza instancja wtyczkimoże być użyta w ramach sesji DAW, zarówno na kanale jak i na auxie

*Uwaga: Do korzystania z tej wtyczki wymagane jest oprogramowanie hosta (DAW). Instrukcja obsługi wtyczki znajduje się w pliku zip, który klient pobiera z Lexicona.


DŹWIĘK
MPX-L Native Reverb dostarcza legendarne brzmienie Lexicona za pośrednictwem pojedynczej wtyczki polimorficznej z siedmioma różnymi typami pogłosów i 25 precyzyjnie opracowanymi stałymi presetami studyjnymi. Jest to najlepsza wtyczka do domowego nagrywania i tworzenia profesjonalnych, inspirujących miksów w popularnych DAW-ach, takich jak Pro Tools®, Logic®, Nuendo® lub innych AAX, RTAS®, AudioUnit™ lub VST®.
KRÓTKA HISTORIA POGŁOSU:
Pogłos jest odbiciem dźwięku. Na ton, gęstość, długość i wiele innych czynników, które składają się na jakość pogłosu, wpływa wszystko - od wielkości przestrzeni po materiały, z których wykonane są powierzchnie odbijające. Od amfiteatrów po hale, od komór echa po sprężyny, od tysięcy lat manipulujemy formą, aby okiełznać pogłos.
LEXICON I POGŁOS:
Od lat 70-tych do dziś, kiedy profesjonaliści audio wypowiadają słowo "reverb", zwykle poprzedzone jest ono słowem "Lexicon". Żadna inna firma nie wywarła tak dużego wpływu na pogłos w ciągu ostatnich czterech dekad, a wtyczka MPX-L jest doskonałym dodatkiem do każdej konfiguracji DAW.
RODZAJE REVERBÓW
MPX Native Reverb dostarcza legendarne "brzmienie Lexicona" poprzez pojedynczą wtyczkę polimorficzną z siedmioma różnymi typami pogłosów: Small Plate, Large Plate, Small Hall, Large Hall, Small Chamber, Large Chamber, Room
STUDYJNIE OPRACOWANE POGŁOSY
Dzięki intuicyjnemu, uproszczonemu interfejsowi użytkownika, 25 mistrzowsko dostrojonym presetom i jakości, która wynosi każde domowe studio nagrań i projektów na zupełnie nowy poziom, dodawanie profesjonalnych efektów pogłosowych do projektów nigdy nie było szybsze, łatwiejsze, ani nie brzmiało lepiej.
WIZUALIZACJA W CZASIE RZECZYWISTYM
Wizualizacja w czasie rzeczywistym może być włączona lub wyłączona poprzez kliknięcie w oknie. Gdy jest włączona, wyświetlany jest analizator czasu rzeczywistego, dający wizualną informację zwrotną o odpowiedzi częstotliwościowej sygnału efektu.


#akg, #lexicon, #mikrofony, #Słuchawki Opublikowano w kategorii: Promocje

Komentarze

Marek Wrzos 17 dni temu
A jak kupiłem miesiąc temu? Jestem objęty promocją?
SUPERSOUND 16 dni temu
Dzień dobry,
jeśli zakup był dokonany między 1.10 a 31.12.21 to tak.

Pozdrawiamy