Przewijanie nut bez użycia rąk jest możliwe! Poznaj AirTurn DUO 500

Przewijanie nut bez użycia rąk jest możliwe! Poznaj AirTurn DUO 500
Opublikował(a) Redakcja 16 dni temu 226 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Przewijanie stron nut jest nieodłącznym elementem gry na instrumencie. Jednakże, kiedy jednocześnie trzeba korzystać z instrumentu oraz przewracać strony, sytuacja może stać się uciążliwa. Przeciętny muzyk jest wtedy zmuszony do przerywania grania i używania rąk do przewracania stron. Na szczęście amerykańska firma AirTurn opracowała urządzenie, które pozwala na przewijanie stron nut bez użycia rąk. AirTurn DUO 500 to idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy potrzebują swobody ruchu, aby skupić się wyłącznie na grze.

Wytrzymały i funkcjonalny

DUO 500 nie tylko oferuje rozwiązanie dla problemu przewijania stron nut, ale jest również niezwykle wytrzymałym i funkcjonalnym urządzeniem. Wykonany z praktycznie niezniszczalnej mieszanki polimerów, wytrzyma każde wyzwanie podczas pracy w studiu czy podczas kameralnych występów.DUO 500 to nie tylko kontroler Bluetooth, ale także idealny wybór dla profesjonalnych muzyków, którzy potrzebują pewności, że urządzenie nie zawiedzie ich podczas występów na żywo.

Zasięg do 60 metrów

W przypadku AirTurn DUO 500, jednym z niewątpliwych atutów jest również jego zasięg działania, który wynosi maksymalnie 60 metrów. Dzięki temu, użytkownik ma większą swobodę ruchu podczas grania lub prezentacji, nie musząc martwić się o utratę połączenia z urządzeniem. AirTurn DUO 500 jest liderem w branży pod względem zasięgu działania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wolność ruchu podczas pracy.

Do 200 godzin na jednym ładowaniu

Kolejnym ważnym elementem, który wpływa na wygodę użytkowania AirTurn DUO 500, jest długi czas pracy na jednym ładowaniu. Akumulator urządzenia zapewnia ponad 200 godzin gry po jednym naładowaniu, co oznacza, że użytkownik nie musi martwić się o konieczność ładowania urządzenia po każdym użyciu. Co więcej, AirTurn DUO 500 posiada wskaźniki stanu, w tym diodę LED informującą o niskim poziomie naładowania akumulatora, co umożliwia użytkownikowi kontrolę nad stanem baterii. Dodatkowo, urządzenie wyłącza się automatycznie po wyłączeniu urządzenia głównego, co przyczynia się do oszczędzania energii i zwiększenia żywotności baterii.

Pełna kontrola

DUO 500 umożliwia pełną kontrolę bez użycia rąk. Dzięki niemechanicznym, wyczuwalnym i cichym przełącznikom, użytkownik może przewijać strony, wywoływać podkłady muzyczne, nakładać efekty i wiele więcej, nie odrywając uwagi od występu. Jest to szczególnie istotne podczas kameralnych występów i nagrań studyjnych, kiedy najważniejsza jest cicha praca. Urządzenie pozwala na sterowanie teleprompterami i prezentacjami bez użycia rąk, co zwiększa wygodę i precyzję sterowania. Dzięki funkcji konfigurowania naciśnięć klawiszy, skrótów klawiszowych, rodzajów przełączania, MIDI i wielu innych, DUO 500 jest w pełni dostosowalny do potrzeb użytkownika.

Proste parowanie i wiele opcji przełączania

AirTurn DUO 500 jest łatwy w użyciu dzięki prostemu parowaniu z innymi urządzeniami. Istnieją trzy opcje parowania, w zależności od preferencji użytkownika. Możesz wybrać parowanie otwarte, aby uzyskać natychmiastowe połączenie podczas przełączania między urządzeniami, lub parowanie zamknięte, aby zachować pojedyncze połączenie i zapobiec niezamierzonemu połączeniu z innymi urządzeniami. Możesz również podłączyć do ośmiu urządzeń AirTurn jednocześnie, co daje większe możliwości przełączania.

Bezprzewodowy przełącznik nożny do skrótów klawiaturowych i makr

Klawisze skrótów mogą zwiększyć szybkość i wydajność pracy, a teraz można skupić ręce na zadaniu i wykonywać polecenia za pomocą stopy. AirTurn DUO 500 pozwala na łatwe zaprogramowanie ulubionych skrótów lub klawiszy skrótów za pomocą aplikacji AirTurn Manager, która jest dostępna dla systemów Mac, iOS i Android. Jest to szczególnie przydatne podczas korzystania z programów Word, Excel, gier komputerowych, DAW i innych. Należy pamiętać, że w przypadku komputerów PC, aby zmienić ustawienia, należy najpierw połączyć się z telefonem lub tabletem.

Makra i powtarzające się czynności

AirTurn DUO 500 umożliwia przypisanie makra do przełącznika, co pozwala na powtarzanie wierszy tekstu, kodu lub poleceń za pomocą stopy. Jest to szczególnie przydatne podczas wykonywania powtarzających się czynności. Teraz nie trzeba już tracić czasu na powtarzające się czynności, ponieważ można to zrobić jednym kliknięciem

Podsumowanie

Podsumowując, AirTurn DUO 500 to doskonałe rozwiązanie dla muzyków, którzy szukają prostego i wygodnego sposobu na przewijanie stron z nutami bez użycia rąk. Dzięki swojej trwałej konstrukcji i wyczuwalnym, cichym przełącznikom, DUO 500 jest niemal niezniszczalny i zapewnia dłuższą żywotność baterii, większy zasięg i szybszą łączność niż wiele innych dostępnych na rynku kontrolerów Bluetooth.

Dodatkowo, DUO 500 jest bardzo prosty w użyciu, co ułatwia przewijanie tekstów piosenek i tabulatury, uruchamianie i zatrzymywanie backtracków, metronomów i innych funkcji, bez odwracania uwagi od swojego występu. Dzięki bezprzewodowemu przełącznikowi nożnemu, użytkownicy mogą łatwo zaprogramować ulubione skróty lub klawisze skrótów dla różnych programów, takich jak Word, Excel, gry komputerowe, DAW i wiele innych, co pozwala zwiększyć szybkość i wydajność pracy.

AirTurn DUO 500 oferuje również bardzo długi zasięg działania, co sprawia, że jest liderem w swojej klasie, oraz ponad 200 godzin gry na jednym naładowaniu, co pozwala użytkownikom cieszyć się kontrolą nad swoim urządzeniem przez długi czas bez potrzeby ładowania. Wszystkie te funkcje czynią z AirTurn DUO 500 idealny wybór dla każdego muzyka, który potrzebuje łatwego i wygodnego sposobu na kontrolowanie swojego tabletu lub komputera w czasie grania lub nagrywania muzyki.
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy AirTurn:


#airturn Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy