Rode NT-USB+, czyli nowa ulepszona wersja mikrofonu NT-USB

Rode NT-USB+, czyli nowa ulepszona wersja mikrofonu NT-USB
Opublikował(a) Redakcja rok temu 4032 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

RØDE ogłasza nowy mikrofon z gamy mikrofonów USB NT-USB+. Bazując na legendarnym NT-USB, NT-USB+ jest profesjonalnej klasy mikrofonem USB, naładowanym funkcjami nowej generacji. Jest również kompaktowy, przenośny i wszechstronny, co czyni go idealnym mikrofonem dla muzyków, podcasterów, streamerów i profesjonalistów, którzy chcą z łatwością uchwycić dźwięk o jakości studyjnej.

Kluczowe cechy NT-USB+

  • Studyjnej klasy kapsuła pojemnościowa i ścisła kardioidalna charakterystyka kierunkowa, zapewniająca nieskazitelny dźwięk idealny do nagrywania wokali, mowy i instrumentów.
  • Ultraniskoszumowy, wysokowydajny przedwzmacniacz Revolution Preamp™ i wysokiej rozdzielczości konwersja analogowo-cyfrowa 24 bity/48 kHz zapewniają profesjonalną jakość dźwięku o oszałamiającej czystości.
  • Wyjście słuchawkowe o dużej mocy do monitorowania bez opóźnień, z regulacją poziomu i miksu.
  • Wyjście USB-C zapewniające łączność plug-and-play z komputerami, smartfonami i tabletami.
  • Wewnętrzny procesor DSP dla zaawansowanych procesów przetwarzania dźwięku zasilany przez APHEX® – w tym kompresor, bramka szumów oraz legendarne efekty Aural Exciter™ i Big Bottom™.
  • W zestawie wysokiej jakości pop-filtr i uchwyt biurkowy – kompleksowe rozwiązanie do nagrywania profesjonalnego dźwięku w domu lub w podróży.
  • Zaprojektowany i wykonany w najnowocześniejszych zakładach RØDE w Sydney w Australii.
Odrodzona legendaNT-USB+ jest oparty na oryginalnym NT-USB, który został wydany w 2014 roku i od dawna był branżowym standardem profesjonalnego mikrofonu USB dla muzyków, podcasterów, streamerów i innych twórców. Wyposażony w tę samą klasyczną obudowę i studyjną jakość dźwięku co oryginał, NT-USB+ opiera się na tym dziedzictwie, ma szereg ulepszeń nowej generacji i ma stać się nowoczesnym klasykiem.

„Oryginalny NT-USB był natychmiastowym sukcesem, gdy pojawił się na rynku prawie dekadę temu, ustanawiając wzniosły standard dla studyjnej jakości mikrofonów USB” – powiedział dyrektor generalny RØDE Damien Wilson.

„Z NT-USB+ ustanawiamy nowy standard. Zachowaliśmy współczynnik kształtu i funkcjonalność, które sprawiły, że oryginał odniósł taki sukces i wprowadziliśmy kilka nowych funkcji, integrując najnowocześniejszą technologię dla następnej fali twórców. Plug-and-play USB audio nigdy nie brzmiało tak dobrze”.

Studyjny dźwięk w biurze lub w podróży

NT-USB+ posiada studyjnej klasy kapsułę pojemnościową, która przywołuje brzmienie klasycznego mikrofonu pojemnościowego o dużej membranie. Oferując ciepło i czystość, z pełną charakterystyką częstotliwościową i ścisłą kardioidalną polaryzacją w celu uzyskania czystego, skoncentrowanego dźwięku, znakomicie sprawdza się we wszystkich sytuacjach, od wokalu i mowy do gitary akustycznej i innych instrumentów.

NT-USB+ posiada ulepszone obwody, z ultraniskoszumową, wysokowydajną technologią Revolution Preamp™ firmy RØDE – po raz pierwszy wprowadzoną w przełomowym RØDECaster Pro II – jak również unowocześnioną konwersję analogowo-cyfrową o wysokiej rozdzielczości 24-bit/48kHz gwarantującą nieskazitelną jakość dźwięku.

Posiada również potężny wewnętrzny procesor DSP, który pozwala użytkownikom zastosować zaawansowane przetwarzanie dźwięku APHEX® za pośrednictwem darmowego oprogramowania RØDE do podcastingu i streamingu, RØDE Connect. Obejmuje to filtr górnoprzepustowy do wycinania niskich tonów, bramkę szumów do eliminacji szumów tła, kompresor do zapewnienia ostrego i zrównoważonego dźwięku oraz legendarne efekty Aural Exciter™ i Big Bottom™ do uzyskania bogatej, nadawczej barwy głosu.

Prostota, mobilność i wszechstronność

NT-USB+ nie tylko brzmi niesamowicie, ale jest również niezwykle łatwy w użyciu, przenośny i wszechstronny. Wyposażony jest w zgodne z klasą wyjście USB-C, które jest zgodne z plug-and-play z komputerami Mac i Windows; jest również w pełni kompatybilny z dowolnym smartfonem lub tabletem z systemem Android lub iOS, co czyni go doskonałym przenośnym rozwiązaniem do nagrywania.

Jest dostarczany z profesjonalnym pop filtrem, a także z uchwytem na statyw dla idealnego ustawienia na biurku. Posiada również wyjście słuchawkowe o zerowej latencji do monitorowania dźwięku bez rozpraszającego echa lub opóźnienia, wraz z regulacją poziomu i miksu monitora. Dzięki łączności plug-and-play, dołączonym dodatkom i konstrukcji typu all-in-one, NT-USB+ jest najlepszym mikrofonem dla każdego, kto chce bez wysiłku nagrywać profesjonalny dźwięk.

ZAPISZ SIĘ NA POWIADOMIENIE O DOSTĘPNOŚCI - wyślemy do Ciebie e.mail jak tylko mikrofon się pojawi:
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Rode:

#rode Opublikowano w kategorii: Premiery

Komentarze

Brak komentarzy