SMART PIANO: PIANINO KTÓRE NAUCZY CIĘ GRAĆ!

SMART PIANO: PIANINO KTÓRE NAUCZY CIĘ GRAĆ!

SMART PIANO: PIANINO KTÓRE NAUCZY CIĘ GRAĆ!

Opublikował(a) Redakcja 8 miesięcy temu 8094 unikalnych wyświetleń 6 komentarzy

Młoteczkowa klawiatura instrumentu sprawuje się zaskakująco dobrze. Klawisze mają zróżnicowaną wagę, optymalny skok i czuć w nich pracę młotków. Same młotki nie są zbyt mocno wytłumione, a czarne klawisze nie są matowane. Poza tym, żadnych zastrzeżeń. Osoby uczące się gry na instrumentach akustycznych nie powinny mieć problemów z tym manuałem, a przy włączonych głośnikach z barwą fortepianu można nawet odczuć dźwięk pod palcami. Korpus instrumentu prezentuje się efektownie i charakteryzuje wysoką jakością wykonania.

Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inteligentnych technologii edukacyjnych, produkty firmy The ONE są tworzone z myślą o ludziach w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania, oferując dobrą zabawę, zachęcając do nauki gry na pianinie i pokazując nowe metody takiej nauki. Wynikiem tych działań jest innowacyjne pianino Smart Piano, którego zadaniem jest zrewolucjonizowanie techniki nauki gry.
Wśród serii instrumentów The ONE znajduje się duża ilość modeli pianin oraz akcesoriów niezbędnych do rozpoczęcia przygody z muzyką. Pianina różnią się ilością klawiszy oraz budową, co sprawia, że każdy - niezależnie od budżetu powinien znaleźć w ofercie coś dla siebie.

Sama aplikacja, dostępna bezpłatnie w Google Play i App Store, ma cztery główne tryby pracy: arkusze nutowe, kurs nauki gry, filmy instruktażowe i coś, co może przypaść do gustu najmłodszym, zachęcając ich do nauki – gra edukacyjna w stylu Rock Band z systemem punktów i dostępem do wielu melodii. W przypadku arkuszy z nutami, część z nich jest bezpłatna, ale jeśli chodzi o powszechnie znane utwory, trzeba za nie zapłacić od 1 do 4 dolarów. Całością zarządza się jak w standardowych systemach VOD – z wykorzysta- niem konta, dostępem do ulubionych, zapisanych, zakupionych, historią ćwiczeń i opcją zapisu własnych kompozycji, które można potem udostępniać za pośrednictwem mediów społecznościowych.

KUP PIANINO:


KUP STAGE PIANO:


KUP KEYBOARD:


Zobacz opinie o produktach THE ONE SMART PIANO:#PIANINO CYFROWE, #SMART PIANO Opublikowano w kategorii: TestyAktualności

Komentarze

Bysio 8 miesięcy temu
Moja córka już od tamtych świąt uczy się na SMART PIANO. Ma też lekcje z nauczycielem ale smart piano to znakomite uzupełnienie.
Cela 8 miesięcy temu
Pianino wykonane z wysokiej jakości materiałów. Klawiatura pracuje bardzo dobrze. Jestem użytkownikiem od roku i cieszę się z moich postępów.
HamburgGT 8 miesięcy temu
Potwierdzam dobre opinie o tych pianinkach:)
Fender 7 miesięcy temu
Byłem sceptycznie nastawiany ale w czasach pandemii sprawdza sie fantastycznie!
Uuup 7 miesięcy temu
Kupione na prezent świąteczny. Działa idealnie. Aplikacja jest po angielsku ale przyszła instrukcja w PL
MissOn 4 miesiące temu
Jestem mega zadowolony. Idealne na dzisiejsze czasy i nie tylko!