Sontronics Voicecasting Pack - zestaw dla podcasterów

Sontronics Voicecasting Pack - zestaw dla podcasterów
Opublikował(a) Redakcja miesiąc temu 606 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Sontronics Voicecasting Pack to nowy pakiet dedykowany do podcastingu. Zawiera ich wielokrotnie nagradzany mikrofon Podcast Pro, spakowany razem ze statywem Elevate i potrzebnymi przewodami. Razem tworzą niesamowicie wartościowy pakiet, który sprawi, że możesz nagrywać lub streamować w ciągu kilku sekund.

Ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii, Podcast Pro stał się niezbędny dla podcasterów, prezenterów radiowych, artystów podkładających głos, graczy i muzyków na całym świecie.

Dzięki znakomicie czystej reprodukcji dźwięku, wewnętrznemu popfiltrowi (aby utrzymać popy i sybilanty na minimalnym poziomie) i wąskiej charakterstyce (aby skupić się na Twoim głosie, a nie na szumie z otoczenia), jest to naprawdę obowiązkowego rozwiązanie w każdym studiu.

Dostępny w siedmiu kolorach – czarnym, czerwonym, niebieskim, złotym, zielonym, szarym i fioletowym – Podcast Pro, jak wszystkie mikrofony Sontronics, jest objęty unikalną dożywotnią gwarancją Sontronics.

W zestawie Voicecasting Pack znajduje się również Elevate, wielopozycyjny statyw biurkowy, który zaciska się na biurku lub dowolnej powierzchni roboczej. Można go również przymocować na stałe za pomocą dostarczonych mocowań.


P
rzeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Sontronics:


#Sontronics Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy