Twórz, Graj, Oszczędzaj: Black Weeks na Supersound.pl! #BLACKWEEKS

Twórz, Graj, Oszczędzaj: Black Weeks na Supersound.pl! #BLACKWEEKS
Opublikował(a) Redakcja 17 dni temu 1897 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

W tym roku nasze promocje z okazji Black Friday podzieliliśmy na dwie części i potrwają one odpowiednio do 24.11 i do 3.12. Więcej o promocjach dowiesz się z poniższych tekstów.

Rozpoczynamy największą muzyczną wyprzedaż w tym roku! Dziś rusza Black Weeks w sklepie Supersound.pl, a to oznacza jedyną okazję na skorzystanie z wyjątkowych promocji na wiele produktów muzycznych. Przeceniliśmy masę świetnych instrumentów, sprzętu nagłaśniającego, akcesoriów i nie tylko!

Promocje trwają od 17 listopada do 3 grudnia, więc masz mnóstwo czasu, aby znaleźć idealny sprzęt dla siebie. Świętuj z nami Black Weeks Supersound.pl i ciesz się zakupami w rewelacyjnych cenach!

Twórz, Graj, Oszczędzaj: Black Weeks na Supersound.pl! SPRAWDŹ PROMOCJE >>>

Promocje obowiązują od 17.11 do 3.12 lub do wyczerpania zapasów!


Pamiętaj!
Rozpoczynamy też codzienne SUPERpromocje na Supersound.pl! Od 17 do 24 listopada każdego dnia czeka na Ciebie prawdziwa uczta zakupowa z promocją "SUPERceny". Codziennie obniżymy ceny aż pięciu produktów, dostępnych zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym. To doskonała okazja, by znaleźć sprzęt audio lub akcesoria z rewelacyjnymi rabatami. Promocji szukaj na stronie głównej www.supersound.pl i w sklepie stacjonarnym na Krakowiaków 64A (Warszawa)

Promocje obowiązują od 12:00 do 12:00 dnia następnego oraz od 9-17 w sklepie stacjonarnym w Warszawie (Krakowiaków 64A). Promocje obowiązują od 17-24.11 lub do wyczerpania zapasów!

#black friday, #black weeks Opublikowano w kategorii: Promocje

Komentarze

Brak komentarzy