Wygraj zestaw do filmowania DPA/Rycote

Wygraj zestaw do filmowania DPA/Rycote
Opublikował(a) Redakcja 17 dni temu 205 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

DPA Microphones i Rycote łączą siły, aby wspierać przemysł filmowy w tych nadzwyczajnych czasach. Marki te rozpoczynają kampanię na rzecz początkujących i niezależnych filmowców, którzy będą mieli okazję wygrać specjalnie stworzony zestaw do filmowania DPA/Rycote. Wśród ekspertów filmowych pomagających w ocenie ich wysiłków są Tim White, Bryan „Sol” Aponte, Antoin Cox i Stéphane Bucher.

Firma DPA przygotowała konkurs dla aspirujących i niezależnych twórców filmowych z całego świata.
Konkurs trwa od 1 października 2020 r. do 30 listopada 2020 r.

Wśród nagród znajdują się trzy mikrofony DPA:
– nowy 4097 Micro Shotgun,
– 4017 Shotgun,
– 6060 CORE Subminiature
oraz szereg akcesoriów Rycote.

Autorzy trzech najlepszych projektów otrzymają powyższy zestaw, a także możliwość bezpłatnego wypożyczenia od obu firm DPA i Rycote dowolnego systemu mikrofonowego niezbędnego do nagrania filmu. Ponadto zwycięzcy będą mogli wziąć udział w sesji mentorskiej prowadzonej przez jednego z ekspertów dźwięku filmowego.

Zgłoszenia do konkursu:
Twórcy filmów proszeni są o przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z krótkim opisem procesu filmowania i streszczeniem filmu na adres: www.dpamicrophones.com/film-gear.
Zgłoszenia będą oceniane przez grupę ekspertów ds. dźwięku filmowego i przedstawicieli obu firm.

„Odporność i pracowitość społeczności filmowej w ciągu ostatnich kilku miesięcy zainspirowała nas do zapewnienia dodatkowych zasobów dla nowicjuszy i niezależnych filmowców” – mówi Kalle Hvidt Nielsen, dyrektor generalny DPA Microphones. „Przez lata wywierali oni znaczący wpływ na naszą działalność, a my chcemy odwdzięczyć się branży, która czyni DPA tym, czym jest. Naszym celem jest zagwarantowanie, aby ci profesjonaliści audio mogli zapewnić wysokiej jakości dźwięk dla wszystkich swoich przyszłych filmów. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wielką serię filmów, które wejdą do festiwalowego świata”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani pracą nad tą inicjatywą z naszymi przyjaciółmi z DPA” – mówi Simon Davies, Dyrektor Zarządzający w firmie Rycote. „Wszyscy zaangażowani z obu organizacji chcą wspierać przemysł filmowy, na który negatywnie wpłynęła pandemia COVID-19. Dostarczanie materiałów i zasobów dla początkujących oraz niezależnych twórców filmowych to tylko niewielki wkład, jaki możemy wnieść, aby pomóc wprowadzić wybitne filmy na nadchodzące festiwale i dla publiczności. Powodzenia dla wszystkich uczestników”!

#DPA, #konkurs Opublikowano w kategorii: AktualnościPromocje

Komentarze

MAKI 16 dni temu
coś dla mnie. Dzięki za info!