MOTU

Kilka słów o producencie

Amerykańska firma MOTU została założona w 1980 roku. Marka zajmuje się tworzeniem cyfrowych rozwiązań produkcji audio i wideo, a także profesjonalnych oprogramowań studyjnych. Po 4 latach od powstania firma wypuściła na rynek swoje produkty. Jako jedna z pierwszych stworzyła komputerowy sequencer MIDI. Podbił on rynek aplikacji muzycznych, tym samym znajdując zastosowanie w najlepszych studiach na świecie. Marka tworzy produkty zarówno dla zwykłych domowych użytkowników, jak i dla najlepszych studiów na świecie. Zepewnia ona nowoczesną technologię i doskonałą jakość dla każdego. W ofercie MOTO możemy znaleźć m.in. interfejsy, oprogramowania, urządzenia MIDI, adaptery. Z urządzeń korzystali tacy artyści jak np. Usher, Chemical Brothers, Coldplay czy Roger Waters.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 31 produktów firmy Motu.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Kurier - wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy Motu sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Motu w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Motu.

Artykuły powiązane z Motu

Ile wydać na interfejs audio?

Ile wydać na interfejs audio?
Opublikował(a) Redakcja 2 miesiące temu 621 unikalnych wyświetleń 1 komentarz
Przymierzasz się do zakupu swojego pierwszego interfejsu audio? Jeśli tak to zachęcamy do obejrzenia naszego poradnika, z którego dowiesz się na co zwracać uwagę przy wyborze interfejsu audio dla siebie. Ile kanałów? Co z latencją? Jakość preampów i w końcu - drogi czy tani?...

Jaki Interfejs Audio wybrać?

Jaki Interfejs Audio wybrać?
Opublikował(a) Maciej Polański / MUSONEO.COM 2 miesiące temu 2190 unikalnych wyświetleń 8 komentarzy
Interfejsy audio przeznaczone do profesjonalnej pracy z dźwiękiem wyróżniają się znakomitą dynamiką, dużym odstępem od szumów i dobrą separacją kanałów, a to wszystko przekłada się na bardziej dynamiczny, klarowny dźwięk, większą szczegółowość i lepsze odwzorowanie planów dźwiękowych. Innymi słowy...

Najnowsze produkty Motu

Najczęściej oglądane produkty Motu

Brak recenzji spełniających kryteria.