Nord

Kilka słów o producencie

Szwedzka firma Nord została założona w 1983 roku przez Hansa Nordeliusa. Swoje początki miała w małym warsztacie w piwnicy. Właśnie wtedy została wyprodukowana pod nazwą firmy pierwsza podkładka perkusyjna umożliwiająca dynamiczne granie z wykorzystaniem próbek dźwięku - Digital Percussion Plate 1 . Odniosła ona ogromy sukces. Aktualnie w ich asortymencie możemy znaleźć pianina, syntezatory, organy, głośniki, oprogramowania i akcesoria związane ze sprzętem muzycznym. Firmie Nord przyznano takie wyróżnienia jak: nagroda Platinum od magazynu Future Music za Nord Stage 2, nagroda MIPA 2011 za najlepszy fortepian sceniczny czy nagroda MIA 2011 za najlepszy sprzęt. Z ich asortymentu korzystają tacy artyści jak Derek Sherinian, Bill Payne, Bryan Ferry czy Elbow.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 46 produktów firmy Nord. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 25 produktów tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Odbiór osobisty oraz Poczta Polska - Odbiór w punkcie.

Produkty firmy Nord sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Nord w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Nord.

Artykuły powiązane z Nord

PREMIERA: Nord Piano 5

PREMIERA: Nord Piano 5
Opublikował(a) Redakcja 7 miesięcy temu 1317 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy
9 FORTEPIANÓW, 9 PIANIN, 10 PIANIN ELEKTRYCZNYCH I WIELE WIĘCEJ. Najnowsza edycja wielokrotnie nagradzanej serii Piano jest wyposażona w dwa silniki fortepianowe, syntezatory z dwoma samplami i dwukrotnie większą pamięć niż poprzednia generacja. Dzięki połączeniu wysokiej jakości klawiatury z...

30 DNI NA ZWROT

30 DNI NA ZWROT
Opublikował(a) SUPERSOUND 11 miesięcy temu 2385 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy
Kupujesz produkt, na który jesteś zdecydowany, jednak po rozpakowaniu i przetestowaniu okazuje się, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Żaden problem! Możesz skorzystać z 30 dniowej gwarancji zwrotu bez podania przyczyny niezależnie od tego czy kupujesz jako osoba prywatna czy też firma....

Najnowsze produkty Nord

Najczęściej oglądane produkty Nord