Sequential

Kilka słów o producencie

Amerykańska marka Sequential została założona w 1974 roku w Kalifornii przez legendarnego projektanta instrumentów muzycznych i zdobywcę nagrody Grammy Dave’a Smitha. W 1977 roku zaprojektował on Prophet-5, czyli urządzenie, które jest uznawane za pierwszy na świecie w pełni programowalny syntezator polifoniczny i pierwszy instrument muzyczny z wbudowanym mikroprocesorem. Firma od tego czasu nieustannie się rozwija i tworzy wiele niezawodnych, a przy tym innowacyjnych produktów. Przez lata marka Sequential zyskała grono oddanych użytkowników i fanów, do których należą tacy cenieni na całym świecie artyści jak m.in. Maroon 5, Kyle Moore, The Neighbourhood czy Katy Perry.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 17 produktów firmy Sequential. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 9 produktów tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Kurier - standard oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy Sequential sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Sequential w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Sequential.

Artykuły powiązane z Sequential

Weź udział w loterii Dźwięk DOBRY! Audiostacji

Weź udział w loterii Dźwięk DOBRY! Audiostacji
Opublikował(a) Redakcja 6 miesięcy temu 850 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy
Kupuj produkty promocyjne w sklepach objętych promocją i wygraj cenne nagrody w loterii Audiostacji! Nagroda główna TOYOTA AYGO X Cross i mikrofon Manley Reference Cardioid...

Nowa metoda dostawy: Odbiór w punkcie (Poczta Polska, Orlen, Żabka, Ruch i inne)

Nowa metoda dostawy: Odbiór w punkcie (Poczta Polska, Orlen, Żabka, Ruch i inne)
Opublikował(a) Redakcja 2 lata temu 8401 unikalnych wyświetleń 3 komentarzy
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów dodajemy nową metodę dostawy, a którą często byliśmy pytani. Od teraz możesz zamówić paczkę do odbioru w punkcie placówek pocztowych, sklepów Żabka, Lewiatan oraz Biedronka, stacji paliw Orlen, punktów Ruch i innych....

Najnowsze produkty Sequential

Najczęściej oglądane produkty Sequential