Aktualizacja Arturia KeyStep Pro 2.5 już dostępna

Aktualizacja Arturia KeyStep Pro 2.5 już dostępna
Opublikował(a) Redakcja 3 miesiące temu 710 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Arturia udostępnia bezpłatną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla użytkowników KeyStep Pro, zawierającą bardzo pożądane dodatki i kreatywne ulepszenia! Dodatkowo światło dzienne ujrzała specjalna, limitowana wersja sekwencera, która wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale udostępnia coś wyjątkowo tylko dla niej! Ale zacznijmy od firmware’u – co nowego?

Obsługa komunikatów Program Change
Użytkownicy mogą teraz wysyłać komunikaty Program Change na pattern i na ścieżkę MIDI.

Funkcja latch dla transpozycji
Skonfiguruj przycisk transpozycji w KeyStep Pro tak, aby uaktywniał tryb transpozycji.

Szybki dostęp do ustawień ścieżki
Szybko zmieniaj ustawienia specyficzne dla danej ścieżki, naciskając Shift i numer ścieżki.

Stałe velocity
Możesz określić teraz stałe velocity naciskanych klawiszy i wyzwalanych nut.

KeyStep Pro Chroma – stylowy, limitowany wielofunkcyjny sekwencer
KeyStep Pro pozostaje podstawą konfiguracji produkcyjnych i do występów live na całym świecie. Zarządzaj złożonymi konfiguracjami sprzętowymi, całymi setlistami DAW, syntezatorami modularnymi i nie tylko dzięki przyjaznemu workflow, ogromnej łączności MIDI i CV, zaawansowanemu sekwencjonowaniu oraz szeregowi funkcji kreatywnych i muzycznych.

Świeża, konfigurowalna estetyka
Chcesz, aby twój sekwencer/kontroler wyróżniał się eleganckim, futurystycznym wyglądem? KeyStep Pro Chroma nadaje urządzeniu mroczny klimat science-fiction, charakteryzując się elektryzującą szarą obudową, nakładkami na pokrętła, żywymi niebieskimi diodami LED i dostosowywanymi kolorami ścieżek.

Zapanuj nad sekwencją
Twórz złożone sekwencje warstwowe, spontanicznie rozwijające się arpeggio i wyraziste pętle muzyczne w ciągu kilku sekund, a wszystko to w znanej obudowie kompaktowego kontrolera klawiaturowego. Niezależnie od tego, czy jest to sprzęt, czy oprogramowanie, KeyStep Pro sprawia, że sekwencjonowanie jest świeże, zabawne i namacalne.

Zorientowany na wydajność
Ciesz się sekwencerem, który został zaprojektowany tak, aby był praktyczny, natychmiastowy i ekspresyjny. Przełączaj ścieżki w ciągu kilku sekund, konfiguruj każdą z nich tak, aby tworzyła sekwencje lub arpeggio w czasie rzeczywistym, zapisuj i przywołuj grupy sekwencji oraz dotykaj loopera, aby uzyskać breaki, fille i glitche w celu dodania różnorodności i losowości.

Łączność na wyższym poziomie
Podłącz i kontroluj każdą część swojej konfiguracji, od modułów Eurorack po instrumenty VST, całkowicie zsynchronizowane. Wykorzystaj w pełni 4 wyjścia CV, Gate i Mod, 8 dedykowanych wyjść perkusyjnych Gate, wejście/wyjście zegara, wejście/wyjście MIDI i wiele więcej – wszystko, czego kiedykolwiek będziesz potrzebować.
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Arturia:

#arturia Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy