DJ TECHTOOLS MIDI FIGHTER 3D- PREZENTCJA KONTROLERA

DJ TECHTOOLS MIDI FIGHTER 3D- PREZENTCJA KONTROLERA
Opublikował(a) Redakcja 24 dni temu 273 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Zobacz prezentację kontrolera midi od DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D przygotowaną przez dystrybutora DJ TECHTOOLS w Polsce. Sprawdź jak współpracuje z ABLTON LIVE oraz co potrafi!

Każdy Midi Fighter jest wyposażony w najszybciej reagujące i najtrwalsze przyciski na świecie. Autentyczne przyciski Sanwa produkowane w Japonii były testowane przez lata w najbardziej wymagających zastosowaniach, m.in. w automatach do gier. Rezultatem jest niezawodny i lekki jak piórko przycisk, na który możesz liczyć podczas każdego swojego występu. Nie poczyniliśmy żadnych oszczędności ani kompromisów, by zapewnić Ci dostęp do najlepszych przycisków na rynku.

PLUG AND PLAY

Rozpakuj i zacznij od razu grać! Midi Fighter 64 znakomicie sprawdza się z zestawami brzmieniowymi Mad Zacha. Oznacza to, że możesz spodziewać się ciągłego napływu opracowanych przez ekspertów materiałów, przydatnych do ćwiczeń oraz jako źródło inspiracji. Każdy klient otrzyma zestaw profesjonalnie opracowanych zestawów brzmieniowych stworzonych do gry na tym kontrolerze przez najlepszych na świecie przedstawicieli sztuki finger drummingu, wśród są m.in.:

  • Shawn Wasabi
  • Apoth
  • Mad Zach
  • Choke
  • Ill Gates

Wystarczy jeden kabel USB, by zasilić Midi Fighter i aby był gotowy do gry. Załaduj dowolny zestaw brzmieniowy do Ableton Live a będziesz miał cały utwór pod palcami!

KUP DJ TECHTOOLS TWISTER 3D:


PRZECZYTAJ OPINIE O DJ TECHTOOLS:


#dj techtools, #midi fighter 3d Opublikowano w kategorii: TutorialeTestyAktualności

Komentarze

DjBionic 24 dni temu
Serio polecam produkty DJ Techtools. Wymiatają i nie ma tutaj konkurencji!