Nowe monitory od M-Audio - BX3BT i BX4BT

Nowe monitory od M-Audio - BX3BT i BX4BT
Opublikował(a) Redakcja 2 miesiące temu 489 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

M-Audio, synonim innowacyjnej technologii produkcji muzyki, ogłosił dwa nowe monitory do rodziny monitorów multimedialnych BX3 i BX4 – BX3BT i BX4BT. Nowe monitory zostały zaktualizowane, aby użytkownicy mogli bezprzewodowo przesyłać muzykę z dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth® i doświadczać krystalicznie czystego dźwięku o studyjnej jakości. Monitory BX3BT i BX4BT firmy M-Audio, zaprojektowane z myślą o livestreamingu, grach, produkcji muzycznej lub po prostu słuchaniu muzyki, stanowią doskonałe rozwiązanie do odtwarzania kompaktowego, profesjonalnego dźwięku.

Głośniki BX3BT i BX4BT charakteryzują się mocą 120 W, krystalicznie czystym dźwiękiem, przetwornikami niskotonowymi Black Kevlar® klasy wojskowej i zoptymalizowanymi komputerowo przetwornikami wysokotonowymi z naturalnego jedwabiu, które zapewniają doskonałe połączenie niskich i wysokich tonów, dając prawdziwy obraz stereo. Zarówno w modelu BX3BT, jak i BX4BT znajduje się również tylny port, który zapewnia rozszerzone pasmo przenoszenia niskich częstotliwości, zapewniając lepsze wrażenia podczas słuchania plików multimedialnych. Wszystko to znajduje się w akustycznie obojętnej obudowie z płyty MDF, która została zaprojektowana tak, aby można ją było umieścić w dowolnym miejscu.

Zarówno BX3BT, jak i BX4BT mają inteligentnie skonstruowany panel tylny, który umożliwia dostosowanie dźwięku do indywidualnych potrzeb i podłączenie dowolnego komputera, urządzenia przenośnego lub systemu multimedialnego. Elementy sterujące High-EQ i Low-EQ pozwalają uzyskać idealny dźwięk w każdym środowisku odsłuchowym. Przełącznik aktywnej pozycji głośnika Left/Right umożliwia wybór głośnika po lewej lub prawej stronie, natomiast złącza na panelu tylnym oferują wejścia 1/4 cala, 1/8 cala i RCA. Dodatkowo głośniki BX3BT i BX4BT są wyposażone w wejście AUX 1/8 cala i złącze słuchawkowe z przodu głośnika do podłączenia tabletu, komputera lub urządzenia przenośnego, dzięki czemu głośniki BX3BT i BX4BT są zgodne z wieloma źródłami sygnału wejściowego.

Modele BX3BT i BX4BT zawierają MPC Beats – pakiet oprogramowania DAW dla komputerów Mac i PC, który posiada wszystko, co potrzebne do tworzenia podcastów, livestreamów i nagrań muzycznych zaraz po wyjęciu z pudełka. MPC Beats, to potężny program DAW do tworzenia i nagrywania muzyki, oparty na kultowym sprzęcie MPC, który zawiera pełną gamę wtyczek do instrumentów muzycznych, wtyczek efektowych oraz próbek audio i perkusyjnych. Dodatkowo, BX3BT i BX4BT zawierają wiele światowej klasy instrumentów wtyczkowych od wielokrotnie nagradzanej firmy AIR Music Technology: Hybrid 3 – potężny polifoniczny syntezator analogowy, Mini Grand – instrument pianina akustycznego i Velvet – instrument vintage pianina elektrycznego.

Najważniejsze cechy BX3BT i BX4BT

  • Łączność Bluetooth® – Łatwe parowanie z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth w celu bezprzewodowej transmisji strumieniowej
  • Głośniki niskoczęstotliwościowe z czarnego Kevlaru®; 1″ kopułka wysokotonowa z naturalnego jedwabiu
  • Nowy, zoptymalizowany komputerowo falowód głośnika wysokotonowego zapewnia precyzyjne obrazowanie
  • Elementy sterujące High-EQ i Low-EQ umożliwiające wybranie idealnego dźwięku
  • Ulepszone porty tylne zapewniające szersze pasmo przenoszenia niskich częstotliwości
  • Przełącznik pozycji lewego/prawego głośnika aktywnego umożliwiający konfigurację, po której stronie znajduje się regulacja głośności
  • Wejścia Bluetooth, 1/4″, 1/8″ i RCA umożliwiające podłączenie do praktycznie każdego źródła dźwięku
  • Przednie wejście AUX 1/8″ do szybkiego podłączania smartfonów lub innych źródeł dźwięku
  • Akustycznie obojętna obudowa z MDF z konstrukcją bass reflex zapewniającą głęboki, bogaty dźwięk
  • W zestawie przewód połączeniowy głośnikowy 1/8″, przewód 1/8″ do 1/8″ oraz przewód 1/8″ do RCAPrzeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy M-AUDIO:

#m-audio Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy