​OMNIS-DUO - nowy kontroler od Alpha Theta (Pioneer DJ)

​OMNIS-DUO - nowy kontroler od Alpha Theta (Pioneer DJ)
Opublikował(a) Redakcja 24 dni temu 664 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Kontroler AlphaTheta OMNIS-DUO to przełom w dziedzinie sprzętu DJ-skiego. Jego kompaktowe rozmiary, lekkość oraz zaokrąglone narożniki sprawiają, że jest to idealne narzędzie dla DJ-ów w podróży, zmieniając sposób, w jaki myślimy o mobilnym DJ-owaniu.

Przenośność i Wszechstronność

OMNIS-DUO można łatwo wsunąć do plecaka dzięki swoim niewielkim wymiarom, czyniąc go doskonałym towarzyszem na każdą okazję. Jego 2-pokładowy układ z wbudowanym mikserem jest intuicyjny i znajomy dla każdego DJ-a, a elastyczność tego systemu sprawia, że jest on idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Innowacyjny Ekran Dotykowy

Ekran dotykowy kontrolera oferuje dwa tryby - jasny i ciemny - pozwalając na łatwe przełączanie między nimi. To zapewnia doskonałą widoczność informacji na wyświetlaczu w różnych warunkach oświetleniowych, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Niezależność od Zasilania

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, OMNIS-DUO eliminuje potrzebę stałego podłączania do zasilania, umożliwiając odtwarzanie muzyki do 5 godzin bez przerwy. Gdy pojawia się potrzeba ładowania, użytkownik może wykorzystać zasilacz sieciowy lub kompatybilny powerbank złączem USB Type-C.

Tryb Eco i Synchronizacja z Głośnikiem WAVE-EIGHT

Przełączając się na tryb Eco, użytkownik może wydłużyć żywotność baterii oraz czas trwania imprezy. Połączenie z nowym głośnikiem WAVE-EIGHT, wykorzystującym technologię SonicLink, pozwala na bezprzewodowe DJ-owanie i zapewnia pełną swobodę ruchów.

Elastyczne Opcje Wyjścia Audio

Kontroler oferuje pierwszą w historii funkcję wyjścia audio Bluetooth w systemie DJ-typu "wszystko w jednym". Dzięki temu DJ-e mogą grać muzykę w dowolnym miejscu, od kempingów po plaże. Profesjonalne wyjścia XLR oraz zaciski RCA zapewniają wszechstronność podłączeń.

Wejście Audio Bluetooth

Funkcja wejścia audio Bluetooth umożliwia publiczności dołączenie do setu DJ-a. Użytkownicy mogą podłączyć swoje telefony przez Bluetooth, dodając ulubione utwory do playlisty DJ-a.

Wsparcie dla Różnych Źródeł Muzyki

OMNIS-DUO obsługuje wiele źródeł muzyki, w tym dyski USB, karty SD, a także połączenia z komputerem PC/Mac. Funkcja Wi-Fi® zapewnia łatwy dostęp do utworów przechowywanych na komputerze, smartfonie lub w chmurze.

Obsługa Serato DJ Lite

W nadchodzącym lecie OMNIS-DUO będzie również wspierać Serato DJ Lite, rozszerzając możliwości i dostępność dla DJ-ów.

Nowoczesny Design

OMNIS-DUO wyróżnia się na tle innych kontrolerów swoim nowoczesnym designem. Kolor indygo, inspirowany dżinsami, nadaje urządzeniu stylowy wygląd, a unikalne krzywizny i minimalistyczny nadruk na górnej płycie podkreślają jego elegancję

Alpha Theta kontynuuje tradycję Pioneer DJ w tworzeniu zaawansowanego sprzętu dla DJ-ów, jednocześnie wprowadzając świeże i innowacyjne podejście do designu i funkcjonalności.


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Pioneer DJ:


#pioneer dj, #alpha theta Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy