Premiera Arturia MiniFreak V

Premiera Arturia MiniFreak V
Opublikował(a) Redakcja 2 miesiące temu 562 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

W 2022 roku Arturia wprowadziła na rynek MiniFreak, czyli potężny i ekspresyjny hybrydowy syntezator. Kontynuując spuściznę marki polegającą na wypełnianiu luki między sprzętem a oprogramowaniem, towarzyszył mu MiniFreak V, lustrzane odbicie MiniFreaka w formie oprogramowania. W 2023 roku Arturia udostępnia MiniFreak V jako samodzielną wtyczkę dla wszystkich użytkowników!

Uderzając w idealną równowagę między analogiem i cyfrą, MiniFreak V jest wirtualnym instrumentem łączącym cyfrowe silniki dźwiękowe z modelowanymi filtrami analogowymi, zwinną modulacją, intuicyjnym sekwencjonowaniem i bogatymi stereofonicznymi efektami, jak nic wcześniej.

Nowy hybrydowy dźwięk
Odkryj nieskończone możliwości dźwiękowe, od ciekawskich, przez pełne wdzięku, po ultragrube, dzięki eksperymentalnej architekturze MiniFreak V.

Wyraź i zautomatyzuj
Spraw, aby MiniFreak V działał dla Twojego dźwięku i projektów poprzez sekwencjonowanie, automatyzację lub programowanie ekspresji w Twoim DAW.

Projekt głębokiego dźwięku
Skorzystaj z matrycy modulacji MiniFreak V, odpal wiele instancji i stwórz mnóstwo dzikich i inspirujących dźwięków bez ograniczeń sprzętowych.

Integracja z MiniFreakiem
Bezproblemowo wymieniaj i edytuj presety, kontroluj parametry MiniFreak V i występuj, łącząc MiniFreaka z MiniFreak V!

Więcej informacji na stronie arturia.comPrzeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Arturia:

#arturia Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy