THE BEDROOM by Focusrite - epizod 2 już dostępny!

THE BEDROOM by Focusrite - epizod 2 już dostępny!
Opublikował(a) Redakcja 2 lata temu 3994 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Sypialnia jest dla wielu muzyków miejscem, w którym budzi się kreatywność. Chcemy uczcić sztukę, która powstaje w tej przestrzeni wraz z kilkoma wybranymi przez nas artystami. Niezależnie, czy są to nowe odkrycia, czy doświadczeni weterani, wszyscy zaczynali w tym samym miejscu – pisząc i ćwicząc swoje numery w zaciszu własnego pokoju.

Zobacz jak Twoi nowi ulubieni artyści czynią Sypialnię swoją sceną i wykonują w niej dwa własne utwory. Te specjalne występy sprawią, że uśmiechniesz się szerzej, zerwiesz do tańca, wzruszysz się.

Nowe odcinki będą pojawiać się co trzy tygodnie. Dowiesz się o nich od razu śledząc Focusrite w mediach społecznościowych.

Dołącz do nas i uczcij moc twórczej energii tam, gdzie się pojawia. Sypialnia to dla wielu zwykłe pomieszczenie w domu. Dla artystów jest miejscem narodzin i udoskonalania pomysłów i utworów.


L DEVINE to piosenkarka i autorka tekstów — pochodząca z Whitley Bay w Wielkiej Brytanii — wschodząca gwiazda, z podpisanym kontraktem z Warner Brothers Records. Znana z delikatnego, emocjonalnego wokalu, która tworzy chwytliwy, często zorientowany na taniec pop. Zaprezentowane utwory Girls Like Sex i Be In Her Bedroom, pochodzą z jej EP-ki Near Life Experience Part One.

#focusrite, #the bedroom, #l devine Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy