Avantone

Kilka słów o producencie

Amerykańska firma Avantone została założona w 2003 roku przez żonę i męża, czyli Sue i Kena Avanta. Sue była prezesem, a Ken głównym projektantem. Początkowo firma miała swoją siedzibę w Upland w Kalifornii, jednak w 2011 roku po zmianach w zarządzie siedzibę przeniesiono do Nowego Yorku. Głównym założeniem marki jest wprowadzanie na rynek tego czego brakuje w branży bez względu na cenę. Dla Avantone wydajność ich produktów jest jedną z kluczowych spraw, jednak nie zapomina także o dbałości o design i to projektowaniu poświęca równie dużo czasu. Ponadto wszystkie produkty muszą przejść w 100% kontrolę w USA i dopiero wtedy zostają wypuszczane na rynek. Marka wierzy, że można stworzyć wspaniałe produkty audio w przystępnej cenie, które sprawdzą się zarówno profesjonalitom jak i osobom kupującym swój pierwszy mikrofon. Bez względu na to jakim budżetem ktoś dysponuje każdy będzie mógł uzyskać dźwięk światowej klasy. Ze sprzętu Avantone korzystają tacy artyści jak np. Jack Douglas, Popa Chubby, Robert Plant, Nick Jonas czy Taylor Swift.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 13 produktów firmy Avantone.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Kurier - wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy Avantone sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata lub 3 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Avantone w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Avantone.

Najnowsze produkty Avantone

Najczęściej oglądane produkty Avantone

Brak recenzji spełniających kryteria.