Avantone

Kilka słów o producencie

Amerykańska firma Avantone została założona w 2003 roku przez żonę i męża, czyli Sue i Kena Avanta. Sue była prezesem, a Ken głównym projektantem. Początkowo firma miała swoją siedzibę w Upland w Kalifornii, jednak w 2011 roku po zmianach w zarządzie siedzibę przeniesiono do Nowego Yorku. Głównym założeniem marki jest wprowadzanie na rynek tego czego brakuje w branży bez względu na cenę. Dla Avantone wydajność ich produktów jest jedną z kluczowych spraw, jednak nie zapomina także o dbałości o design i to projektowaniu poświęca równie dużo czasu. Ponadto wszystkie produkty muszą przejść w 100% kontrolę w USA i dopiero wtedy zostają wypuszczane na rynek. Marka wierzy, że można stworzyć wspaniałe produkty audio w przystępnej cenie, które sprawdzą się zarówno profesjonalitom jak i osobom kupującym swój pierwszy mikrofon. Bez względu na to jakim budżetem ktoś dysponuje każdy będzie mógł uzyskać dźwięk światowej klasy. Ze sprzętu Avantone korzystają tacy artyści jak np. Jack Douglas, Popa Chubby, Robert Plant, Nick Jonas czy Taylor Swift.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 41 produktów firmy Avantone. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 21 produktów tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy Avantone sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata lub 3 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Avantone w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Avantone.

Artykuły powiązane z Avantone

30 DNI NA ZWROT

30 DNI NA ZWROT
Opublikował(a) SUPERSOUND 3 miesiące temu 1078 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy
Kupujesz produkt, na który jesteś zdecydowany, jednak po rozpakowaniu i przetestowaniu okazuje się, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Żaden problem! Możesz skorzystać z 30 dniowej gwarancji zwrotu bez podania przyczyny niezależnie od tego czy kupujesz jako osoba prywatna czy też firma....

Rządowe wsparcie dla nauczycieli – 500zł na naukę zdalną

Rządowe wsparcie dla nauczycieli – 500zł na naukę zdalną
Opublikował(a) Redakcja 3 miesiące temu 1283 unikalnych wyświetleń 1 komentarz
W związku z pandemią polski rząd wspiera nauczycieli kwotą 500 zł na sprzęt do nauki zdalnej. Jednak w celu skorzystania z dofinansowania, zakupiony sprzęt musi mieścić się w danej grupie produktów które podlegają refundacji....

Najnowsze produkty Avantone

Najczęściej oglądane produkty Avantone