Stwórz zestaw z Pioneer DJ i zostań DJ-em!

Stwórz zestaw z Pioneer DJ i zostań DJ-em!
Opublikował(a) Redakcja 19 dni temu 147 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

W 2001 roku wprowadzono CDJ-1000, pierwszy odtwarzacz CDJ wyposażony w funkcję skreczowania i inne funkcje dostępne wcześniej tylko w gramofonach analogowych. Pioneer DJ nadal tworzy produkty i oprogramowanie pomagające DJ-om grającym w różnych stylach oraz DJ-om hiphopowym i specjalizującym się w skreczowaniu wyrażać siebie poprzez muzykę. Wprowadzając na rynek miksery DJM-S typu battle oraz kontrolery DDJ-REV pomagają DJ-om odkrywać nowe pokłady kreatywności i inspirować publiczność.

PLX-1000 był pierwszym analogowym deckiem, który powstał w odpowiedzi na niesłabnącą popularność gramofonów wśród DJ-ów. Wprowadzono go w 2014 roku. Miał łatwy w użyciu układ, płynne uruchamianie talerza przez system napędu bezpośredniego i szeroki zakres funkcji sterowania tempem, co pomagało w DJ-owaniu. Z myślą o spójnym działaniu nawet w środowiskach narażonych na silne drgania w ramię gramofonu wbudowano gumową rurkę, aby je tłumić.Oprócz zastosowania obudowy górnej z cynkowego odlewu ciśnieniowego o dużej masie i dolnej obudowy z tworzywa na bazie żywicy o grubości 8 mm, na spodzie obudowy dodano materiał tłumiący drgania o grubości 9 mm, aby uporać się z wibracjami. Od dnia premiery aż po dziś PLX-1000 jest ceniony przez wielu DJ-ów, którzy wierzą, że gramofony analogowe powinny umożliwiać przyjemne użytkowanie.


DJM-S7 to 2-kanałowy mikser typu „battle”, który pozwala swobodnie dostosować konfigurację i sprawia, że każdy występ może mieć swój własny niepowtarzalny styl. Jednostka umożliwia bezpłatne korzystanie z aplikacji Serato DJ Pro i jest to urządzenie typu Hardware Unlock dla aplikacji rekordbox, więc funkcji estradowych można używać w obu tych aplikacjach.


Więcej produktów Pioneer DJ znajdziesz na dedykowanej podstronie >> T U T A J


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Pioneer DJ:


#pioneer dj Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy