BOYA

Kilka słów o producencie

BOYA to producent wysokiej jakości mikrofonów pojemnościowych. Firma posiada centralne laboratorium- dział badań i rozwoju elektroakustycznego, obejmujące wszystkie rodzaje mikrofonów w każdym obszarze ich zastosowania.
Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku. Siedziba znajduje się w Guanlan Silicon Valley, Shenzhen City, niedaleko HK. Powierzchnia, którą zajmuje hala produkcyjna i laboratoria obejmuje ponad 6000 metrów kwadratowych.
BOYA to wiodącą firmą w Chinach, która specjalizuje się w mikrofonach do aparatów DSLR, kamer, rejestratorów audio itp.
 
Firma szczególną uwagę zwraca na jakość, badania i rozwój.  W BOYA MIC pracuje ponad 200 dobrze wyszkolonych pracowników. Firma zatrudnia nie mniej niż 20 inżynierów. Roczna produkcja firmy to ponad 500 000 szt.
 
BOYA MIC specjalizuje się w produkcji mikrofonów do aparatów, kamer, rejestratorów audio oraz studyjnych mikrofoów XLR oraz USB.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 100 produktów firmy BOYA. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 83 produkty tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier, Kurier wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy BOYA sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 3 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty BOYA w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki BOYA.

Najnowsze produkty BOYA

Najczęściej oglądane produkty BOYA