BOYA

Kilka słów o producencie

BOYA to producent wysokiej jakości mikrofonów pojemnościowych. Firma posiada centralne laboratorium- dział badań i rozwoju elektroakustycznego, obejmujące wszystkie rodzaje mikrofonów w każdym obszarze ich zastosowania.
Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku. Siedziba znajduje się w Guanlan Silicon Valley, Shenzhen City, niedaleko HK. Powierzchnia, którą zajmuje hala produkcyjna i laboratoria obejmuje ponad 6000 metrów kwadratowych.
BOYA to wiodącą firmą w Chinach, która specjalizuje się w mikrofonach do aparatów DSLR, kamer, rejestratorów audio itp.
 
Firma szczególną uwagę zwraca na jakość, badania i rozwój.  W BOYA MIC pracuje ponad 200 dobrze wyszkolonych pracowników. Firma zatrudnia nie mniej niż 20 inżynierów. Roczna produkcja firmy to ponad 500 000 szt.
 
BOYA MIC specjalizuje się w produkcji mikrofonów do aparatów, kamer, rejestratorów audio oraz studyjnych mikrofoów XLR oraz USB.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 118 produktów firmy BOYA. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 94 produkty tej firmy.

W ofercie mamy również 1 zestaw, które zawierają produkty BOYA. 0 z nich jest dostępnych.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Kurier - wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy BOYA sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata lub 3 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty BOYA w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki BOYA.

Artykuły powiązane z BOYA

DŹWIĘK W WIDEO

DŹWIĘK W WIDEO
Opublikował(a) Redakcja 10 dni temu 175 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy
O ile producenci telefonów, tabletów czy kamer chwalą się rozdzielczością ekranu czy wbudowanego aparatu, o tyle zazwyczaj nie chwalą się jakością wbudowanych mikrofonów. Zazwyczaj nie ma czym. A przecież film to nie tylko obraz, ale i dźwięk, który powinien dorównywać mu jakością....

Ile kosztuje dobry tor mikrofonowy?

Ile kosztuje dobry tor mikrofonowy?
Opublikował(a) Redakcja 3 miesiące temu 715 unikalnych wyświetleń 1 komentarz
Rozmawiamy o torach mikrofonowych. Obejrzyj i wybierz idealny tor mikrofonowy (mikrofon interfejs) dla swoich potrzeb....

Budowa interfejsu audio

Budowa interfejsu audio
Opublikował(a) Wiktor Grzelak 5 miesięcy temu 2640 unikalnych wyświetleń 7 komentarzy
Jeżeli robisz muzykę z pomocą komputera, interfejs audio jest najważniejszym elementem Twojego studia. Interfejs odpowiada za przesyłanie i odbieranie sygnałów z i do różnych urządzeń audio: mikrofonów, głośników, syntezatorów, efektów sprzętowych i urządzeń MIDI. Dobry interfejs będzie pracował...

Najnowsze produkty BOYA

Najczęściej oglądane produkty BOYA